Ürün Sepetinize Eklendi !
0
ÇEVRE GÜVENLİĞİ VE İKAZ LEVHALARI
Fiyat

$2,25 +KDV

$2,66
- +
Fiyat

$4,50 +KDV

$5,31
- +
Fiyat

$6,32 +KDV

$7,46
- +
Fiyat

25,00 TL +KDV

29,50 TL
- +
Fiyat

25,00 TL +KDV

29,50 TL
- +
Fiyat

$3,16 +KDV

$3,73
- +
Fiyat

9,78 TL +KDV

11,54 TL
- +
Fiyat

25,00 TL +KDV

29,50 TL
- +
Fiyat

25,00 TL +KDV

29,50 TL
- +
Fiyat

25,00 TL +KDV

29,50 TL
- +
Fiyat

25,00 TL +KDV

29,50 TL
- +
Fiyat

20,00 TL +KDV

23,60 TL
- +

Emniyet Şeridi

Emniyet Şeridi ebatları ve ölçüleri, 5 santimetre ila 10 santimetre eni bulunmaktadır. Uzunluğu 500 metreye kadar çıkabilmektedir. Top halinde bulunan bir üründür. Kırmızı-beyaz ya da sarı-siyah renkleri mevcuttur. Kullanım alanına göre en ve uzunluk ölçülerini belirleyerek satın alabilirsiniz.

 

Trafikte emniyet şeridi oluşturmak çoğu zaman büyük bir gerekliliktir. Özellikle burada kullanılan malzemeler ile birlikte, tedbir almak ve çözüm oluşturmak insan hayatına bir destek gibidir. Trafiğin sorunsuz şekilde ilerlemesi için zamanında alınan tedbirler her zaman insan sağlığı açısından büyük bir önem taşımaktadır. Emniyet ve sağlık tedbirleri ile birlikte buradaki ürün modellerini en iyi biçimde değerlendirmek gerekir.

 

Kırmızı beyaz çapraz görüntüsü ile mükemmel bir bant şeklinde karşımıza çıkan emniyet şeridi, oldukça kullanışlı ve kaliteli tercihtir. 500 metre uzunluğa sahip olan tek rulo halindeki seçenek, son derece kaliteli ve nitelikli bir görüntü ortaya koymak durumundadır. Sipariş üzerine sarı ve siyah renklerin bulunduğu bir ürün modeli, hemen ve kısa bir sürede yine müşterilere ulaşmaktadır. Tedarik zincirinin güvenilir halkası olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, isteklerinizi en kısa zamanda karşılamak durumundadır.

 

Emniyet Şeridi Nedir?

Emniyet Şeridi nedir diye merak ediyorsanız, emniyet şeridi; belirli bir alanı çevrelemek ve koruma altına almak için kullanılır. Ya da tehlikeli bir durum söz konusu ise tehlikeli olan bölümü emniyet şeridi ile çevrelenir ki orada tehlike olduğu belirtilsin. Böyle durumlarda beyaz ve kırmızı renkler içeren rulo halde bulunan 500 metreye kadar olan emniyet şeritleri kullanılmaktadır. İki duba arasına gerilebildiği herhangi bir çubuklar kullanarak da emniyet şeridi çekilebilir. Silikon yapısı ve üstün yapışkan özelliği ile rahat kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yer işaretleme bandı olarak da bilinen emniyet şeridi hemen hemen bütün iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

 

Emniyet Şeridi Bandı

Emniyetli alan oluşturma konusunda çoğu zaman bant kullanımı bir gerekliliktir. Oluşturulan yükseklikler veya mevcut yerlerdeki ağaç ve benzeri unsurlar kullanılarak, şerit bant tercih edilir ve ortaya emniyetli bir alan çıkar. İnsanların buradaki riskleri görmesi ve bu şekilde tedbir alması, elbette daha kolay olmaktadır. Kaza riskine karşı alınan tedbirlerin insanların güvenliği için her zaman büyük bir gereklilik yarattığı görülmektedir.

 

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et